Úvod > Prof. Dr. Walter Veith v ČR

Prof. Dr. Walter Veith v ČR

Upozornění: Záznamy všech přednášek z tohoto semináře jsou již k dispozici k zakoupení na DVD v našem novém eshopu: eshop.adcz.cz

Děkujeme.
Váš tým Amazing Discoveries CZ-SK.

Walter plakat

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Kdo je Prof. Dr. Walter Veith?

Walter Veith1Profesor Walter J. Veith procestoval se svými semináři celý svět. Informace, které prezentuje, jsou založeny na jeho vlastním hloubkovém výzkumu v oblastech: evoluční teorie a stvoření, zdraví a stravování a současné události a biblická proroctví.
Walter Veith vystudoval zoologii na universitě v Kapském městě. Později působil jako profesor evoluční teorie na prestižních universitách.
Zvláštní zkušenosti z jeho života ho však přivedly k Bohu. Jako profesor evoluce měl ovšem problém s biblickým šestidenním stvořením. Pokračování jeho příběhu najdete na našich stránkách. Je zde k dispozici celý jeho příběh s českým dabingem.
V minulosti se zabýval vědeckými výzkumy v oblasti zdraví a výživy. Tyto jeho výzkumy byly také prezentovány na mezinárodních konferencích.
Vydal tři knihy – Výživa a zdraví, Genesis Konflikt a Na pravdě záleží.
Walterovy přednášky oslovují tisíce lidí po celém světě, kteří mají poté možnost s těmito informacemi a důkazy dělat lepší rozhodnutí o svých životech.

Přednášky, témata, časy:

Pátek 4.3.
01. Brno – 16:00 – (Jsme dokonalým projektem, nebo senzačním shlukem náhod?)
02. Brno – 19:00 – (Význam zdravého stravování)

Sobota 5.3.
03. Frýdek-Místek – 10:00 – (Pohled na současné události)
04. Frýdek-Místek – 14:00 – (Pohled na současné události)
Brno – 20:00 – Film Stvoření + Otázky a odpovědi s prof. Dr. Walterem Veithem

Neděle 6.3.
05. Brno – 14:00 – (Ježíš – podvodník, nebo mesiáš?)
06. Brno – 17:00 – (Předpověď lidských dějin)

Pondělí 7.3.
07. Brno – 16:00 – (Počátek velké bitvy mezi dobrem a zlem)
08. Brno – 19:00 – (Změněné Desatero přikázání a důsledky kolem nás)

Úterý 8.3.
09. Brno – 16:00 – (Odhalení skutečného nepřítele)
10. Brno – 19:00 – (Naděje pro připravené)

Středa 9.3.
11. Frýdek-Místek – 18:00 – (Existují ještě vůbec lidé víry?)

Po přednáškách následují bloky otázek a odpovědí a přestávka.

Místo konání:

Místo konání v Brně: Kulturní centrum Semillaso
(Palackého tř. 126, 612 00 Brno) – www.semilasso.cz
Doprava MHD:
Zastávka Semilasso – tramvaj č.1 a 6

Místo konání ve Frýdku-Místku: Kino Petra Bezruče
(Frýdlantská 612, 738 01 Frýdek-Místek)

Přihlaste se na událost na Facebooku: www.facebook.com/adczsk

Pozvání na prof. Veitha – J.H. Cabungcal

Je evoluce z pohledu dnešní vědy stále aktuální? V této přednášce si přiblížíme přechod z dokonalého na nedokonalý svět, původ smrti a masožravosti, a detailně se podíváme na biochemické a morfologické změny u zvířat. Darwin považoval parazity a masožravce jako důkaz evoluce. V této přednášce bude diskutována věrohodnost opačného pohledu pádu z dokonalosti na nedokonalost. Prezentované informace představují překvapující důkazy na podporu biblického paradigmatu.
V této přednášce je diskutován význam primárních živin, sacharidů, bílkovin a tuků v potravě. Význam celistvé stravy a sekundárních rostlinných látek pro lidské zdraví společně s nejnovějšími důkazy o nezbytnosti těchto sloučenin pro dokonalé zdraví. Opravdu ze sacharidů ztlousnete? Kolik bílkovin potřebujeme? Dá se přežít na vegetariánské stravě? Tyto otázky budeme řešit v této přednášce.
Ve zprávách jsme v poslední době mohli vidět více příspěvků o ekumenismu než kdy dříve. Sledujeme jak se lidé všech náboženství sjednocují. V této přednášce se s kazatelem Walterem Veithem podíváme na současné události, abychom tak odhalili současná hnutí v Katolickém světě.
V této přednášce se podíváme na USA jako na obraz šelmy, abychom plněji pochopili, kde se v proudu času nacházíme. Tento čas je v našich dějinách stěžejním. Pokud něco není v souladu s Božím slovem, pak to není od Boha, pojďme se tedy navrátit k reformaci a nezapomínejme, jaký vlastně protest z nás dělá protestanty!
Starý zákon je plný proroctví ukazujících na Mesiáše. Opravdu se všechna naplnila na Ježíši z Nazareta? Existují spolehlivé biblické důkazy, že právě on je zaslíbeným Mesiášem? Je možné, aby byl několik set let předem předpovězen rok Ježíšova křtu i ukřižování? Jak přesná jsou biblická proroctví?
Existují dva pilíře reformace. První z nich je dobře známý: Sola Gracia, Sola Christos, Sola Scriptura – Pouze milostí, Pouze Kristus, Pouze Bible. Druhý pilíř reformace však zná jen málokdo. Je možné na základě Bible jasně rozpoznat mocnost označovanou jako „antikrist“? Jaké indicie pro identifikaci této mocnosti můžeme získat ze 7. kapitoly prorocké knihy Daniel? Jsou dostatečné a přesvědčivé? Existoval antikrist v dávné minulosti nebo se objeví v daleké budoucnosti? Nebo snad tato mocnost působí v současnosti?
Představení Velkého sporu mezi Kristem a satanem v průběhu dějin, tak jak je popsán v knize Zjevení 12. Nenávist Lucifera k Božímu Synu, a ke všem, kteří by se jím chtěli nechat vést, vedla k většímu krveprolití, bolestem a utrpení na této planetě, než si mnozí uvědomují. V této přednášce je představeno pronásledování všech, kteří ve středověku důvěřovali Bibli, stejně tak i velký finální konflikt, který přijde na zemi.
S Božími zákony se nemá manipulovat. Avšak co se týče Desatera přikázání, je jedno po druhém postupně napadáno a zrušeno. Všechny Boží příkazy byli postupně bagatelizovány a snížovány. Postupně jsou vymazávány z našich ústav a mezinárodních zákonů. V této přednášce se dozvíte alarmující zprávy o nových fašistických zákonech v oblasti lidských práv a římsko-katolickém přirozeném právu, prezentovaných organizací OSN a papežstvím jako odpověď na světové problémy.
Absolutní vyvrcholení dějin tohoto zmateného světa je zakotveno ve druhém příchodu Ježíše Krista. Proč se má vrátit? Jak to má vypadat? Bude všemi obávaný Armagedon doslovný, nebo je to jinak? Křesťané věří, že s Ježíšem půjdou do nebe. Kdo všechno tam bude moci být – jenom svatí křesťané, všichni, nebo kdo vlastně? A co nevěrní – budou se „škvařit“ ve věčném ohni pekelném, který vytvořil onen „Bůh lásky“? Existuje spoustu názorů, ale abychom měli jistotu, podívejme se do Bible a zjistěme, co nám říká o Ježíšově příchodu a o naději, kterou jako lidstvo můžeme mít?
Jaká jsou naplnění verše Matouš 17:11 „Eliáš zajisté přijde prve a napraví všecky věci.“? Kdo je ještě označen jako Eliáš, mimo toho starozákonního? Tím druhým byl Jan Křtitel, ale kdo je tím Eliášem závěru? Jakou roli hraje v šíření evangelia „ostatek“? Jak vypadá ostatek – co znamená, že „zachovává přikázání Boží a má Ježíšovo svědectví“? Jaké poselství nese církev Adventistů sedmého dne?

8 kometářů

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Dobrý den zajímalo by mě jestli to budete natáčet na video a jestli to pak dáte na youtube či jiný web abych si to mohl stáhnout.Je to pro mě moc daleko a chtěl bych to mýt i pro rodinu. Miluji jeho přednášky je to vzácný člověk.

  • DObrý den, bude možné přednášky zhlédnout i ze záznamu v případě, že bych nestihl živé vysílání? Prosím o rychlou odpověď. Díky, Petr, Znojmo.

  • Jsem vážně nemocný člověk a proto vám chci z celého srdce poděkovat za to, že díky vám mohu tímto způsobem vyslechnout všechny přednášky! Děkuji a Pán vám i nadále žehnej.

  • Zdravím, budou jednotlivé přednášky z tohoto aktuálního semináře volně ke stažení na Vašich stránkách nebo na Youtube alespoň v mp3? Nepotřebuji DVD.
    Marek

  • Dobry den,dakujeme za pozvanie Veita do ĆR,bolo to velmi pozehnane a Bohem vedene ,keby si tak kazdy uvedomyl v akej dobe žijeme,v dobe ked naš pan už neklepe ale už otvara dvere aby slavne druhykrat prišiel,tak prosme nasho spasitela aby zmenil naše charaktery na charaker Kristov,je smutne že naše vedenie odmieta Veita a Božieho proroka EGW ,nech Pan sprevadza prof, Veita na halsani 3 anjelskeho posolstva .

Navigace

Nejnovější
Nejnovější příspěvky
Nejnovější videa
Přednáškové akce
Sledujte nás na Facebooku
Zdraví
Články
NEWSTART - Osm zákonů zdraví
Alkohol pod lupou
Excitotoxiny
Káva
Kontroverzní mléko
Maso a Bible
Rafinované potraviny
Vegetariánský životní styl
Videa
Život v celé své kráse
Pokrm k zamyšlení
Cukrovka a Rakovina
prof. John Scharffenberg v Brně
Klub zdraví
Zdravý talíř
Recepty
Snídaně
Polévky
Obědy
Dezerty
Pomocníci
Užitečné grafy a tabulky
Bible a víra
Články
Je Bible pravdivá?
Pochopení Bible
Kdo je Ježíš?
Desatero přikázání
Původ zla
Boží plán na odstranění hříchu
Příběh evangelia
Křesťanský život
Duchovní dary
Den odpočinku
Náboženské směry
Uctívání slunce
Babylonské náboženství
Pohanství a katolicismus
Pokřtěné pohanské svátky
Sionismus
Druhý příchod Ježíše Krista
Milénium pokoje
Co se děje po smrti?
Videa
Bez obav do blízkých událostí
Biblická kázání
Biblické odpovědi
Boží Trojice
Budoucnost Evropy
Cliff! - Filozofie pro dnešek
Cyklus biblických zamyšlení
Ellen Whiteová a její kritici
Hledání pravdy
Hleďte vzhůru
Ježíš: Tvá naděje
Konflikt myšlení
Kristus: naše Spravedlnost
Kroky k osobnímu oživení
Manželství, Posvěcení a Bible
Misie v Bangladéši
Modlitební seminář
Nepřátelství
Odlesky naděje
Opravdové křesťanství
Opravování Trhlin
K zamyšlení
Pochopte souvislosti světových událostí
Poznat Boha
Sedmý den
Totální Útok
Tváře milosti
Úplná proměna
Události posledních dní
Věrné správcovství
Vykopávání minulosti
Zjevení pro dnešek
Živý oheň (Věčné evangelium)
Životní příběhy
Bible Online
Koupit Bibli
Biblické lekce
Evoluce vs Stvoření
Články
Podstata sporu
Zapsáno v kamenech
Fosilní záznam
Od stvoření k obnově
Původ života a rozmanitosti
Videa
Genesis Konflikt CZ
Genesis Konflikt SK
Walter Veith v Loma Lindě
Zdalipak věda ví
K zamyšlení
Nebezpečí hudby, filmů a her
Duchovní hudba
Články
Filmový a herní průmysl
Hudební průmysl
Videa
Proroctví a světové události
Články
7 posledních ran
Identifikace Antikrista
Vpřed k Nedělnímu zákonu
Videa
Co nového profesore?
Zprávy ze světa
Papežství naplňuje proroctví
Reformace
Velký spor věků
Články
Reformace
Příběhy reformace
Katolické koncily
Videa
Oživení reformace
500 let reformace: u cíle nebo u konce?
Valdenští - Zpět do budoucnosti?
Kořeny víry
Strážci pravdy
Putování reformací
Láska a partnerství
Články
Videa
Knihy ZDARMA
Videa
Přehled videí
Nejnovější videa
Seznamy videí
Série přednášek
500 let reformace: u cíle nebo u konce?
Bez obav do blízkých událostí
Biblická kázání
Biblické odpovědi
Boží Trojice
Budoucnost Evropy
Cliff! - Filozofie pro dnešek
Co nového profesore?
Cyklus biblických zamyšlení
Cukrovka a Rakovina
Ellen Whiteová a její kritici
Genesis Konflikt CZ
Genesis Konflikt SK
Hledání pravdy
Hleďte vzhůru
Ježíš: Tvá naděje
Klub zdraví
Konflikt myšlení
Kristus: naše Spravedlnost
Kroky k osobnímu oživení
Manželství, Posvěcení a Bible
Misie v Bangladéši
Modlitební seminář
Odlesky naděje
Opravdové křesťanství
Opravování Trhlin
Oživení reformace
Papežství naplňuje proroctví
Pochopte souvislosti světových událostí
Pokrm k zamyšlení
Poznat Boha
prof. John Scharffenberg v Brně
Putování reformací
Sedmý den
Strážci pravdy
Totální Útok
Tváře milosti
Události posledních dní
Úplná proměna
Valdenští - Zpět do budoucnosti?
Věrné správcovství
Vykopávání minulosti
Walter Veith v Loma Lindě
Zdalipak věda ví
Zjevení pro dnešek
Zprávy ze světa
Životní příběhy
Život v celé své kráse
Živý oheň (Věčné evangelium)
Audio
Přednáškové akce
Info

Nejnovější videa

Translate »